Geniet van een spa-waardige huidverzorging thuis met de VT Cosmetics Reedle Shot EX Cica Modeling Pack, een krachtige modelleringmasker dat de huid kalmeert, exfolieert en revitaliseert. Lees meer
Geniet van een spa-waardige huidverzorging thuis met de VT Cosmetics Reedle Shot EX Cica Modeling Pack, een krachtige modelleringmasker dat de huid kalmeert, exfolieert en revitaliseert. Dankzij Cica Reedle™ en Centella Asiatica Extract helpt dit masker om dode huidcellen te verwijderen terwijl het de gevoelige huid verzacht en herstelt.
Verrijkt met Milk Exosomes, ondersteunt het de huidregeneratie en voedt het de huid intensief, waardoor de huid gezond en stralend blijft. De toevoeging van Amerikaanse Diatomeeënaarde absorbeert onzuiverheden diep in de huid en voorkomt klontvorming, wat zorgt voor een gelijkmatige en moeiteloze applicatie. Dit masker is vrij van kunstmatige kleurstoffen en geurstoffen, waardoor het ook geschikt is voor de gevoelige huid.
Ingredients we love:
- Cica Reedle™ & Centella Asiatica Extract: Verzachten de huid, verminderen ontstekingen en ondersteunen huidherstel.
- Milk Exosomes: Voeden de huid en bevorderen de regeneratie.
- Amerikaanse Diatomeeënaarde: Absorbeert onzuiverheden en zorgt voor een gelijkmatige applicatie.
- Houttuynia Cordata Powder: Biedt extra kalmerende en zuiverende voordelen.
Why we love it:
De VT Cosmetics Reedle Shot EX Cica Modeling Pack biedt een diep reinigende en kalmerende verzorging, perfect voor een luxe spa-beleving thuis. De makkelijk aan te brengen formule zonder klonten zorgt voor een moeiteloze toepassing, terwijl de krachtige mix van cica, exosomen en mineralen de huid fris, gebalanceerd en gehydrateerd achterlaat.
Diatomeeënaarde, Glucose, Calcium Sulfaat, Algin, Tetranatriumpyrofosfaat, Spirulina Platensis Poeder, Magnesiumoxide, Centella Asiatica Blad/Steel Poeder, Cellulosegom, Kaolien, Dehydroazijnzuur, Allantoïne, Houttuynia Cordata Poeder, Silica, Camellia Sinensis Blad Poeder, Betaïne, Glycyrrhiza Glabra (Zoethout) Wortel Poeder, Aloe Barbadensis Bladsap Poeder, Centella Asiatica Extract, Wei Filtraat, Melk Exosomen, Natriumhyaluronaat, Madecassoside, Propolis Extract, Asiaticoside, Madecassinezuur, Asiatic Acid.
Raadpleeg de productverpakking voor de meest actuele ingrediëntenlijst of neem contact met ons op voor meer informatie.
Merk | VT Cosmetics |
Inhoud | 25g |
Materiaal | |
Werking | Kalmerend |
Huidtype | Normaal, combinatie, vettig |
Textuur | Poeder |