Bereik een stralende, dewy teint met deze verhelderende en hydraterende toner. Lees meer
De Some By Mi Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner is verrijkt met Galactomyces, Glutathion en Vitamine C. Deze ingrediënten verbeteren de huidtextuur, egaliseren de teint en zorgen voor een stralende gloed. Rijstextract, Ceramide NP en Hyaluronzuur voeden de huid intensief en versterken de vochtbarrière, waardoor de huid langdurig gehydrateerd blijft zonder plakkerig aan te voelen.
Zacht maar effectief: deze toner is vrij van 20 schadelijke ingrediënten, kunstmatige kleurstoffen en parfums, waardoor hij geschikt is voor de gevoelige huid. Gebruik het als basis voor een egale make-up of als onderdeel van je dagelijkse huidverzorgingsroutine voor een zichtbaar stralendere en gezondere huid.
Ingredients we love
- Galactomyces: Een gefermenteerd ingrediënt boordevol vitamines en aminozuren dat de huid helpt te verhelderen, de textuur verbetert en de vochtbalans ondersteunt.
- Glutathione: Een krachtige antioxidant die donkere vlekken vermindert, de huidtint egaliseert en zorgt voor een stralende uitstraling.
- Vitamine C: Bekend om zijn huidverhelderende eigenschappen; helpt pigmentvlekken te vervagen en stimuleert de collageenproductie.
Galactomyces Ferment Filtrate, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Water, Methylpropanediol, Butane, Diphenyl Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, C12-14 Pareth-12, Hydroxyacetophenone, Hydrogenated Lecithin, Sodium Citrate, Polyglyceryl-10 Oleate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Adenosine, Oryza Sativa Bran Extract, Glutathione, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tocopherol, 2-O-Ethyl Ascorbic Acid, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Betaine, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Oryza Sativa Extract, Ceramide, Propanediol, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate, Acetyl Hexapeptide-8
*Raadpleeg voor de actuele ingrediëntenlijst de productverpakking, of neem contact met ons op voor een productfoto.
Merk | Some By Mi |
Inhoud | 200 ml |
Huidtype | |
pH-waarde | |
Textuur |